Volg ons op:

Onze Sponsors

Thematoernooi 10’s op dinsdag 25 september - schrijf in en doe mee !

Voorzitter   
Roel Claase

voorzitter@puk-haarlem.nl

 

Secretaris  

Joke de Vos
secretaris@puk-haarlem.nl

 

Penningmeester
Jeffrey de Lange
penningmeester@puk-haarlem.nl

 

Accommodatie zaken

Vacant ,

a.I. Hans Kramer

Accommodatie@puk-haarlem.nl

 

Bestuurslid Kantine

Joop Nelis

Kantine@puk-haarlem.nl

 

Bestuurslid Sport en Activiteiten

Vacant

Sport@puk-haarlem.nl

Activiteiten@puk-haarlem.nl
 

Algemeen bestuurslid vrijwilligerszaken

Mary van Straaten

Vrijwilligers@puk-haarlem.nl

 

 

 

 

 

 

 

De Vereniging
Commissies
Onze Sponsors
Hall of Fame
Historie
Routebeschrijving
Bestuur
Openingstijden
Accommodatie

 Adres

 Onze Sponsors

 Hall of Fame

 Historie

 Route

 Commissies

 Bestuur

 Openingstijden

 Accommodatie