Volg ons op:

Onze Sponsors

10e HPW - 11 en 12 september 2021 !!

Voorzitter   
Roel Claase

voorzitter@puk-haarlem.nl

 

Secretaris  

Joke de Vos
secretaris@puk-haarlem.nl

 

Penningmeester
Jeffrey de Lange
penningmeester@puk-haarlem.nl

 

Accommodatie zaken

Rob Schelvis

Accommodatie@puk-haarlem.nl

 

Bestuurslid Kantine

Ad Stigter

Kantine@puk-haarlem.nl

 

Bestuurslid Sport en Activiteiten

Wim Kornmann

Sport@puk-haarlem.nl
 

Algemeen bestuurslid vrijwilligerszaken

vacature

Vrijwilligers@puk-haarlem.nl

 

 

 

 

 

 

 

De Vereniging
Commissies
Onze Sponsors
Hall of Fame
Historie
Routebeschrijving
Bestuur
Openingstijden
Accommodatie

 Adres

 Onze Sponsors

 Hall of Fame

 Historie

 Route

 Commissies

 Bestuur

 Openingstijden

 Accommodatie